BOULDERING PRO

DĚTI

   

 Pojďme ukázat dětem 
 další možnost.

 LEZENÍ JE ZÁBAVA!

info

header1300px

 

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /mnt/web-data2/lezenidoskol_cz/public_html/www/plugins/content/jw_allvideos/jw_allvideos.php on line 473 Warning: explode() expects parameter 2 to be string, array given in /mnt/web-data2/lezenidoskol_cz/public_html/www/plugins/content/jw_allvideos/jw_allvideos.php on line 474 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /mnt/web-data2/lezenidoskol_cz/public_html/www/plugins/content/jw_allvideos/jw_allvideos.php on line 476

MCR2014

aneb Rock Point Mistrovství ČR v boulderingu 2014

Dovolte, abychom se vám představili: pavouk Rock a pavouk Point. Na slánském náměstí se prý konají pavoučí závody, a tak jsme tady. Pořadatelé pilně stavějí lešení pro stěnu 27 m širokou     a 5 m vysokou a my pavučiny, abychom měli dobrou startovní pozici.

Je páteční podvečer 12. 9. a „někdo nahoře“ konečně vypnul déšť. Boulderingové víkendové klání může začít.

Rock: Pointe, nezačínají nějak brzy? Vždyť ti mistři v boulderingu mají přijet až zítra…

Point: No jasně, ale dneska se tu konají předskokanské závody „O pohár Královského města Slaný 2014“. Podívej, kolik přišlo zájemců…ale my si budeme šetřit síly až na zítřek.

Rock: Já jsem si říkal, že těch cest je nějak moc. Na MČR mají být čtyři a Honza Šolc se Zděnkem Horáčkem už jich postavili deset…

Point: Teď se sem všichni závodníci nahrnou a dvě a půl hodiny polezou, co jim síly budou stačit. Hlavně aby nám nepotrhali pavučiny, to bychom byli zítra v háji.

Rock:

Uf, je to za námi. Tedy za nimi…mrkni na vítěze: Ríša Pařil (ten dal 9 z 10 topů), druhý byl František Lhotský a třetí Libor Břicháček. Ani holky nezůstaly pozadu, na bednu už jdou Anna Šulcová (7 topů), Dorka Vlková a Jana Olšarová.

Kdy: sobota 13. září 2014

Kde: Masarykovo náměstí, Slaný
GPS: 50°13'50.5756358"N, 14°5'13.950634"E
Spaní pro závodníky zajištěno v tělocvičně ZŠ (karimatky a spacáky s sebou)

Kvalifikace: OS 4 cesty     Finále: OS 4 cesty

Stavěči: Honza Zbranek, Martin Jungling
Chyty: AIX, MAKAK, HRT, VOLX
Závody se řídí Pravidly soutěžního lezení ČHS 2014

Startovné: přihláška včetně platby do 31.8.: členové ČHS 100 Kč, nečlenové 200 Kč, po 31.8.: členové ČHS 150 Kč, nečlenové 250 Kč
čú: 107-1521380277/0100, poznámka: MCR- jméno a příjmení

Časová osa MČR:

7:15 uzavření izolace kvalifikace muži, ženy
8:00 kvalifikace muži, ženy
14:30 uzavření izolace finále ženy
15:30 finále ženy
17:00 uzavření izolace muži
18:00 finále muži

20:30 vyhlášení výsledků 

Informace:

    Jirka Žák
    602 255 638
    Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

    Roman Kozelka
    724 883 613
    Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 On-line přenos: Ti, kteří se k nám nedostanou, mohou shlédnout finále žen i mužů na www.boulderzavody.cz

Doprovodné akce a afterparty: Po celý den na vás čeká bohatý program: rožnění Uherského býka, pohádka pro děti, dětská lezecká stěna, odpolední koncert skupiny Trilobeat a večer zahraje Veterán Western. Na závěr afterparty, tak se nechystejte domů!

Doprovodné závody:
Pro ty, kteří se bojí, že by si nezalezli na MČR, pořádáme v pátek 12. září závody "O pohár Královského města Slaný". Závody budou testem připravované boulderingové 2. ligy. Info zde

V neděli 14. září proběhnou tradiční dětské boulderingové závody "O pohár Královského města Slaný". Info zde

Vloni přišlo podpořit lezce na MČR do Slaného odhadem asi 2000 diváků, atmosféra a nálada byla skvělá. I letos připravujeme slušné promo, počítáme znovu s mimořádným zájmem lezců i nelezců z blízka i daleka. Mají se ostatně na co těšit.

 divaci lepeni 

Ladíte formu na letošní MČR v boudleringu? Takhle vypadají profily, na kterých se poleze. Opět pro vás chystáme obří stage na hlavním náměstí ve Slaném. Zvětšili jsme rozlezovku a zázemí pro závodníky, vychytáváme detaily, aby nic nechybělo, a vy jste se mohli plně soustředit na výkon.

stena nakres

Přípravy na MČR v boulderingu jsou v plném proudu. Vyrábíme pro vás nové struktury, stavěči Honza s Martinem horečně přemýšlí nad obtížností boulderů, zítra začínáme na náměstí ve Slaném stavět stage. Už jde fakt do tuhého.
A co získá letošní vítěz? Samozřejmě titul Mistra ČR, skvělý pocit, nehynoucí slávu, spoustu hodnotných cen od našich partnerů a také krásnou trofej. Na té jsme si dali opravdu záležet. Grafický návrh vytvořil Honza Olt a ze skla ji taví Zdeněk Lhotský, světově uznávaný výtvarník a designer skleněných plastik, mimo jiné třeba nové podoby sošek Českého lva. Plechovým kýčům naštěstí odzvonilo, každá z plastik je unikát. Tuhle trofej už si budete moci vystavit na poličku.
trofeje600px