Neustále objíždíme sportovní i jiné akce, kde si můžete lezení vyzkoušet.

Naposledy jsme se účastnili sportovní akce v Jihlavě 16.5.2018:

Akci organizovala Vysoká škola polytechnická v Jihlavě a cílem bylo umožnit široké veřejnosti vyzkoušení různých sportovních aktivit. Občané a návštěvníci Jihlavy si tak mohli otestovat i lezení na naší mobilní stěně.

Chcete zpestření pro Vaše akce? Využijte i vy naší nabídky a my se o vše podstatné postaráme. Stěnu přivezeme na požadované místo, postavíme a v průběhu akce dáme pozor, aby se nikomu nic nestalo. 
Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat na tel.: 602 255 638

 

 

V období od září 2013 do prosince 2013 si lezení vyzkoušelo téměř 3tis. dětí, žáků základních škol:

  • 2. Základní škola Slaný, Komenského nám. 618, tel: 602 141 690, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • 3. Základní škola Slaný, Rabasova 821, tel: 312 510 020, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • Základní škola Slaný Na Hájích, Politických vězňů 777, tel: 312 510 081, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Některé bezprostřední reakce zveřejnili učitelé a děti na webových stránkách škol. Podívejte se:

Prosíme, nebojte se kontaktovat školy ohledně jejich zkušeností s projektem Lezení do škol.

 

 

Otevření projektu Lezení do škol proběhlo na slánském náměstí T.G.Masaryka. Z akce jsme pro Vás natočili krátké video:

 

Další představení proběhlo v rámci veletrhu FOR OUTDOOR 2013 v pražských Letňanech za přítomnosti partronů projektu. Podívejte se, co o Lezení do škol říká:

Adam Ondra

Radek Jaroš

Lucie Hrozová