Pro vaše outdoorové eventy, propagační, teambuildingové či jiné akce a boulderingové závody pronajímáme mobilní boulderingovou stěnu s parametry vyhovující závodům Českého poháru. Jedná se o čtyři propojené profily, které mohou být připevněny na konstrukci podélně, nebo lze sestavit čtyřbokou věž.
Pro oporu stěny využíváme lešení od firmy PERI, které zajišťuje stabilitu celé konstrukce. Vyhodou našeho systému je jeho vysoká variabilita, dokážeme během krátké chvíle připravit lezeckou stěnu pro ty nejlepší lezce, ale i pro ty co s lezením začínají, nebo si ho chtějí poprvé vyzkoušet.

Stěnu dodáváme kompletní včetně dopadiště. Dle dohody zajistíme zastřešení, osazení lezeckými chyty, stavbu závodních cest apod.

Podmínky pronájmu jsou vždy individuální. Pro více informací nás, prosím, kontaktujte na tel: 602 255 638 nebo emailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Určitě se dohodneme.

Technické parametry stěny jsou:

techn nakres velka

Boulderingová stěna od Lezení do škol na Sportuj s VŠPJ - Jihlava

16.5.2018 jsme se stali součástí sportovní akce v Jihlavě. Akci organizovala Vysoká škola polytechnická v Jihlavě a cílem bylo umožnit široké veřejnosti vyzkoušení různých sportovních aktivit. Občané a návštěvníci Jihlavy si tak mohli otestovat i lezení na naší mobilní stěně.

Chcete zpestření pro Vaše akce? Využijte i vy naší nabídky a my se o vše podstatné postaráme. Stěnu přivezeme na požadované místo, postavíme a v průběhu akce dáme pozor, aby se nikomu nic nestalo. 
Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat na tel.: 602 255 638

 


Boulderingová stěna od Lezení do škol na Sport expo

Součástí veletrhu Sport expo, bylo 3. kolo Rock Point ČP v boulderingu 2014. Pro tyto závody jsme  postavili boulderingovou stěnu o rozměrech 15 x 4,5 m. Pod stěnou bylo položeno naše dopadiště zajišťující bezpečnost lezců při samotném závodě.

Hannah boulder párty

Další z povedených akcí, kam jsme dodávali boulderingovou stěnu byla propagační akce společnosti Hannah a obchodu Rock point Hannah boulder párty, která se konala v Plzni 12.10.2013.

Tady je krátké video