• Přivezeme lezeckou (boulderingovou) stěnu včetně dopadiště a smontujeme ji v tělocvičně školy, v hale, na hřišti.
  • Proškolíme učitele.
  • Stěna zůstane ve škole zpravidla po dobu tří týdnů.

Náklady

Cena zapůjčení stěny, včetně montáže a demontáže je 20 tis. Kč + doprava. Vždy se snažíme, aby tyto náklady nehradila škola. Jednáme s provozovatelem školy (město, kraj) nebo se soukromými firmami, které jsou ochotné projekt podpořit.

Jak lezecká stěna vypadá?

Jedná se o boulderingovou stěnu o výšce 3 m. Stěnu dodáváme kompletně připravenou k lezení, včetně chytů a dopadiště. Může být rozložena do délky, např. podél stěny tělocvičny, nebo lze sestavit čtyřbokou věž (hodí se do volného prostoru). Technický nákres stěny, včetně rozměrů a prostorových nároků najdete tady.

    primdaUpr         stena

Jak je zajištěna bezpečnost dětí?

Stěna, konstrukce a všechny bezpečnostní prvky plně odpovídají standardům bezpečného lezení. Dopadiště tvoří vysoká měkká žíněnka. Učitele proškolíme v zásadách bezpečnosti pohybu dětí na stěně. Zkušenosti ze škol potvrzují, že bezpečnost je zajištěna v nejvyšší možné míře.

Proč lezeckou stěnu?

Lezení je přirozený pohyb, který rozvíjí motorické schopnosti dětí, silovou vytrvalost a další fyzické i psychické dovednosti. Nabídněme dětem v hodinách tělesné výchovy další alternativu. Otevírejme jim cestu k aktivnímu využití jejich volného času. Pojďme vyhledávat sportovní talenty. Existuje mnoho her, které děti s lezením seznámí. A bude je to bavit! Spolu se stěnou vám dodáme metodické postupy a knihy plné nápadů.

Jak stěnu objednat?

Nejlepším způsobem, jak objednat stěnu, je vyplnit kontaktní formulář. Případně nám můžete zavolat: 602 255 638  nebo napsat: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Máte další dotazy?

Zavolejte nám, napište. Rádi pro vás vymyslíme řešení šité na míru přímo vaší škole.

 

Přečtěte si reference ze škol, kde už lezení vyzkoušeli.

Podívejte se na krátké video z otevření projektu Lezení do škol.